O nas

Misja firmy: Rzetelna praca, dobre wyroby piekarnicze.

Na czym polega tajemnica wyjątkowego smaku naszych wypieków?

Wyroby piekarni

W pracy kierujemy się sercem, by poprzez nasze wyroby dotrzeć do innych serc. Jakość naszego pieczywa to jakość naszej pracy. Pieczenie chleba to dla nas coś więcej niż praca. To powołanie do szlachetnego zawodu piekarza. To duma z codziennej obecności naszych wypieków na Państwa stołach. Jakość naszego pieczywa to jakość naszej pracy. Chcemy żyć w zgodzie z otaczającą nas przyrodą. Piekąc chleb używamy starannie dobranych, naturalnych składników.

Budynek piekrarni GS

Od dnia 19 lutego 2008 roku GS jest członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego. Regionalne Dziedzictwo Kulinarne - Warmia Mazury Powiśle to znak potwierdzający jakość tradycyjnej i innowacyjnej żywności. To wyróżnienie zobowiązuje, dlatego będziemy starali się jeszcze bardziej dbać o jakość i smak naszych produktów.

Gminna Spółdzielnia "SCh" w Dźwierzutach jest także członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej Żywności Naturalnej i Tradycyjnej, powołanej na zebraniu założycielskim w dniu 19 grudnia 2011 roku.

Oprócz produkcji piekarniczej Spółdzielnia zajmuje się handlem artykułami spożywczymi i przemysłowymi. Niewykorzystane przez spółdzielnię obiekty są wydzierżawione.

Aktualnie zatrudniamy 16 stałych pracowników, szkolimy uczniów w zawodzie piekarza, a także zatrudniamy stażystów.

Nasza firma nastawiona jest na nieustanny rozwój. Modernizuje i wyposaża w nowoczesne urządzenia wszystkie obiekty. Piekarnia i budynek administracyjno-handlowy zostały ocieplone, wymieniono stolarkę okienną oraz położono nową elewację. Do przewozu pieczywa używamy samochodów dostawczych, które posiadają zezwolenia Sanepidu na przewóz żywności.

Podczas długoletniej działalności spółdzielnia wielokrotnie wspierała różnego rodzaju działania o charakterze charytatywnym oraz wydarzenia kulturalne. Dowodem tego jest wiele podziękowań za ofiarowaną pomoc.

Podziękowanie NBP Świąteczna Zbiórka Żywności 2014 Od ministra gospodarki Turniej tenisa stołowego dla osób niepełnosprawnych 600-lecie miejscowości Orzyny Powiatowe obchody dni ochrony przeciwpożarowej Świąteczna Zbiórka Żywności 2013 Świąteczna Zbiórka Żywności 2012 Światowy tydzień przedsiębiorczości Powiatowe Dożynki 2012 Integracyjna Wymiana Młodzieży Gminne Zawody Pożarnicze V Elbląskie Święto Chleba Klub Honorowych Dawców Krwi Dożynki 2007 Noc pod gwiazdami Krzysztof Klenczon Polski Czerwony Krzyż Szkoła w Kałęczynie Klub Honorowych Dawców Krwi Szkoła w Orzynach Polski Czerwony Krzyż Szkoła w Kałęczynie Dożynki


Nadrzędnym celem naszej działalności jest ciągłe zaspokajanie potrzeb, oczekiwań i wymagań Konsumentów. Dbając o reputację naszej marki, a także w celu dostosowania przedsiębiorstwa do europejskich standardów wdrażamy restrykcyjny system kontroli jakości produktów spożywczych (HACCP), mając w ten sposób pewność, że oferujemy Państwu zdrowe i bezpieczne produkty.

Dyplomy, wyróżnienia i certyfikaty

Jesteśmy otwarci na różne wyzwania i staramy się rozwijać na wielu obszarach naszej działalności. Dlatego bierzemy udział w szkoleniach oraz licznych konkursach. Są one pewnego rodzaju testem jakości i smaku wyrobów z naszej piekarni.

Dyplom za współpracę w ramach projektu 'Regionalny transfer wiedzy z nauki do biznesu' I miejsce - Regionalny produkt pochodzenia roślinnego - chleb żytni tradycyjny III miejsce - Regionalny produkt pochodzenia roślinnego Wsparcie współpracy firm i B+R w specjalizacjach innowacyjnych Panel Polskich Przedsiębiorstw II miejsce - Regionalny produkt pochodzenia roślinnego I miejsce - Regionalny produkt pochodzenia roślinnego II miejsce - Regionalny produkt pochodzenia roślinnego Udział w konkursie na najlepszy produkt regionalny I miejsce - Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy I miejsce - Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy Dziedzictwo Kulinarne Dziedzictwo Kulinarne III miejsce
II miejsce Udział w konkursie II miejsce

 

Copyright © Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska".

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Dźwierzuty